Homepage:

Sinds begin dit jaar beschikt onze vereniging officieel over een ‘Commissie Maatschappelijke Betrokkenheid’. Deze commissie legt de verbinding tussen de hengelsport en de (lokale) gemeenschap. Drie voorbeelden hiervan zijn:

  • de aanleg van een visplaats voor minder validen in de Hoge Vaart,
  • het beschikbaar stellen van vismateriaal (hengels, tuigjes, schepnetten) aan een crisisopvang in Almere waar kinderen tijdelijk worden opgevangen als ze niet meer thuis kunnen wonen. Ook kunnen deze kinderen deelnemen aan onze jeugdactiviteiten en is vanuit de vereniging de toestemming geregeld om te mogen vissen.
  • Voor een Almeers zorgcentrum verzorgen wij eveneens een toestemming om te vissen zodat haar cliënten op hun oude dag kosteloos een hengeltje kunnen uitwerpen.

Recent is daar een 4e initiatief bij gekomen: “Karpervissen voor een Opkikker”. Voor iedere karper die tijdens een competitiewedstrijd van de karpercommissie gevangen wordt doneert de HSV 4 euro aan De Stichting Opkikker Almere. Met dank aan al onze leden uiteraard.